Firmamızın Sahibi Abdullah ŞENER  Çiçek tasarımı ve dekorasyona yönelik çalışmalarına ilk olarak 1995 yılında Kocaeli de  başlamıştır.  21 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesinin ürünü olan  Ve Çiçek Evi adı altında 2010 yılında kurulmuştur.

Ve Çiçek Evi  çiçekçilik sektörünün her alanında hizmet vermeye çalışmaktadır. siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarına uzmanlaşmış kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile Kocaeli nin  Kartepe İlçesinde yer alan kesme çiçek mağazamızda  her türlü buket, aranjman, düğün, açılış sepetleri ve cenaze çelengi ile hizmetinizdeyiz. Düğün ve açılış süslemeleri deneyimli personellerimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Ayrıca salon bitkileri, yapay çiçek çeşitlerimiz de mevcuttur.

Bir telefon ile  sevdiklerinize çiçek ulaştırmak, Tüm Kocaeli  ile birlikte, Türkiye nin 81 iline çiçek siparişini mümkün hale getirmiştir.

Misyonumuz

Müşteri odaklı tasarımlar gerçekleştirerek kaliteli hizmet ve ürünü zamanında ve eksiksiz olarak tedarik etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Sürekli değişen ve gelişen çiçek dünyamızda sektöründe farklı tasarımlar yaratarak sektörün vazgeçilmezleri arasında olmak.